Kontakt

Õigusteadusel on ühiseid jooni mustkunstiga – sulle naeratatakse ja samal ajal tehakse su taskud tühjaks; – (“Love à la Mode”, 1759).

Õnneks  oleme leidnud ka erinevusi. Õigusteaduse eesmärk on riigikorralduse reguleerimine ja võimalikult  avalikult õpetuse jagamine, mustkunstis aga oma võlukunsti varjamine.
Blogi eesmärk on avaldada uudiseid õigusmaastikult läbi üliõpilase vaatevinkli. Tegemist on platvormiga, kus oodatakse arvamuslugusid  üliõpilastelt, kelle teema kattub õigusvaldkonnaga. Blogi kajastab lisaks arvamuslugudele õiguspraktika juhtumeid ning jagab näpunäiteid elust enesest, ehk kõike seda,  mida mustkunstis isegi teada ei saa!

Sven Anton

Sven teadis juba 11-aastaselt, et temast saab advokaat. Praegu omandab Sven õigusteadusekraadi Tartu Ülikoolis ja praktiseerib õigust büroodes praktikandina kui ka kohtuvaidlusestes õigusnõustajana. Kõige selle kõrvalt leiab ta aega osaleda ka muudel akadeemilistel üritustel ja konkurssidel, sest Sven on sihikindlalt põhimõttel: “Genius is one percent inspiration, nintey nine percent perspiration” (T. Edison).

 

Sander Potisepp

Rocca al Mare Kooli vilistlane Sander Potisepp omandab bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis. Hetkel viibib ta vahetusaastal Saksamaal Münsteris. Öeldakse, et südamest naermine pikendab eluiga ja -kvaliteeti. Sander üritab oma elu selle printsiibi järgi elada ja seistes vastu ebaõiglusele, tuua rohkem naeru ka teiste eludesse.

 

Kristjan Tuul

Lõpetanud Gustav Adolfi Gümnaasiumi. Hetkel omandamisel Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistrikraad. Õiged teadmised viivad lahenduseni ning lahendused annavad teadmisi. Seega, kui probleem otsib lahendamist, pea meeles – Tandem patientia vincit

 

Lavjer

 

 

 

 

Ootame tagasisidet!

e-mail: info@jurisetdejure.com